dekinderfietsdokter.nl
Tel: 06 57 80 22 02 
info@dekinderfietsdokter.nl

Referenties

GRONINGEN:

BEDUM: De Horizon; Toglemaarschool

DELFZIJL: KC Noord

GLIMMEN: Quintusschool

GRONINGEN: Borgmanschool Oosterpoort; De Heerdstee; De Hoeksteen; De Swaolstee; De Vuurtoren; Dom Helder Camera; Het Kompas; St. Michaëlschool

HAREN: GBS Haren

HOOGEZAND: Kaka kinderopvang; Het Noorderlicht; De Ontdekking; De Sterren; Theo Thijssenschool

MEERSTAD: Meeroevers

MUNTENDAM: De Parel

STADSKANAAL: Willibrordschool

UITHUIZEN: KC Uithuizen

UITHUIZERMEEDEN: Het Prisma

VEENDAM: De Kern; Noorderbreedt4e

WAGENBORGEN: De Kronkelaar

FRIESLAND:

APPELSCHA: De Riemsloot

ARUM: de Qamrin

AUGUSTINUSGA: Twee-ikken

BUITENPOST: De Fontein

DOKKUM: KJBS St. Bonifatius; De Pionier

DRACHTEN: Eben Haëzer, St. Lukasschool

FEANWALDEN: Dr. Th. de Vrieskoalle

FRANEKER: De Korendrager; It Twalûk

HEERENVEEN: De Roerganger

HEMRIK: De Boge

JOURE: Sint Mattheüs

KOOTSTERTILE: De Merlettes

LEEUWARDEN: De Plataan; IKC Eestroom; Taalschool; It Twaluk

MENAAM: De Cingel

OOSTERWOLDE: De Akker

SNEEK: Bonifatius; Julianaschool; Wilhelminaschool; Thomas van Aquinoschool

STEGGERDA: Fredericsschool

STIENS: De Jint

SURHUISTERVEEN: It Skriuwboerd

SWIFTERBANT: De Duykeldam

TIJNJE: De Opstekker

WÂLTERSWÂLD: Chr. Nat. School

WIRDUM: Doarps skoalle Wurdum

DRENTHE:

AALDEN: De Anwende; De Smeltkroes

ASSEN: De Driesprong; De Es

BEILEN: Beatrix; G.A. de Ridder; Harm Smeenge

DE WIJK: De Horst

EMMEN: Prinses Margrietschool

HAVELTE: De Bosrank

MEPPEL: Sprinkels

PEIZE: De Eskampen; ’t Spectrum

SMILDE: ’t Eenspan

WAPSE: Ten Darperschoele

WESTERBORK: De Lindelaar

ZUIDLAREN: KC Het Stroomdal; IKC De Tol

OVERIJSSEL:

ALMELO: De RietpluimI

DALFSEN: Het Avontuur; De Polhaar

DENEKAMP: Kingschool

DEVENTER: Cees Wilkeshuisschool; Wijde Wereld

ENSCHEDE: Harry Bannink; Het Zeggelt

GENEMUIDEN: Ichthus

’t GOOR: ’t Gijmink

HENGELO: De Bron; Hart van Slangenbeek

KAMPEN: Dirk van Dijk; Groen van Prinstererschool; Het Meerrijk; Het Stroomdal; Prisma

OLDENZAAL: De Windroos

OMMEN: Sint Bernardus

ROUVEEN: De Levensboom

SCHALKHAAR: Nicolaasschool

STEENWIJK: Willem-Alexanderschool

STEENWIJKERWOLD: Don Bosco

VRIES: De Holtenhoek

VRIEZENVEEN: Joh. Bogermanschool

ZWOLLE: Ichthusschool; Jenaplanschool; De Markesteen; Het Saffier; De Smaragd; De Sprankel; De Toonladder; De Vlieger 3; De Wingerd

FLEVOLAND:

ALMERE: De Achtbaan; De Buitenburcht; Digitalis; De Droomspiegel; De Dukdalf; De Lettertuin; Montessori Stad; Olivijn; Samenspel; De Watertuin; De Zeeraket; De Zevensprong

DRONTEN: KDV Beregoed; De Driemaster; Peuteropvang Dribbel; De Dukdalf; De Zonnewijzer

ENS: De Horizon

LELYSTAD: De Lispelbuut; De Meander; Timotheüs

ZEEWOLDE: Toermalijn

GELDERLAND

APELDOORN: Emmaschool; Het Kompas; Kinderparadijs Malkenschoten; De Mheen; De Parkenschool; De Sebastiaan; De Terebint; De Wegwijzer

ARNHEM: De Rank; Het Mozaïek; Panorama; Pieterjongelingschool

BARNEVELD: De Fontein; Juliana; Willem van Oranjeschool

BORCULO: H.W. Heuvelschool

BOVEN-LEEUWEN: De Mariaschool

CULEMBORG: Kon. Willem-Alexander; Oranje Nassauschool

DUIVEN: Het Veer

EDE: De Brugge; De Kern; Louise de Coligny; Paasbergschool; De Rots; Het Startpunt

ELST: De Zonnepoort

GARDEREN: PBS Garderen

GELDERMALSEN: Rehobothschool

HERWIJNEN: School met de Bijbel

NIJKERK: De open kring

NIJMEGEN: KDV Mariken, de Meiboom

OCHTEN: Rehobothschool

STROE: De Bron

TIEL: Stephanusschool

VUREN: Het Kompas

WAGENINGEN: Kard. Alfrinkschool

ZALTBOMMEL: De Fonkelsteen; Franciscusschool; De Walburg, KDV Waluwe Kids

UTRECHT:

AMERSFOORT: Atlantis; De Bolster; De Gondelier / De Parel; Kontiki; De Kubus; KO Partou; De Regenboog; School Op de Berg; De Vuurvogel; SBO Michaëlschool

DE BILT: De Kleine Prins

BILTHOVEN: Julianaschool; Theresiaschool

BUNNIK: Barbaraschool; Camminghaschool

DRIEBERGEN: Coolsma’DRIEBERGEN: Coolsma

’t GOY: De Boogerd

HAGESTEIN: Meester Vos

HOOGLAND: De Bieshaar

HOUTEN: De Stek; De Boogerd; Joh. Bogermanschool; De Vlinder

KOCKENGEN: De Wegwijzer; Wereldkidz

LEERDAM: Joh. Calvijn; Wereldwijs; Kon. Wilhelminaschool

LOENEN AAN DE VECHT: Graaf Floris

LOENERSLOOT: Montessorischool

LOPIK: Jan Bunnik

MAARSSEN: J.C. van der Walschool

MAARSSENBROEK: De Zilvermaan, loc. Fazantenkamp

MAARTENSDIJK: Martin Luther Kingschool

DE MEERN: De Krullevaar; De Meander

NIEUWEGEIN: Lucas Batau; Beatrixschool; Vroonestein

SOEST: 1ste van der Huchtschool; De Wegwijzer

SOESTERBERG: St. Carolusschool

TIEL: Stefanusschool

UTRECHT: Aboe Daoed; Anne Frankschool; De Ariënschool; De Ridderhof; van Asch van Wijckschool; Auris Fortaal; Blauwe Aventurijn; BLOS kinderopvangDe Brug, beide locaties; Hof ter Weide; De Hoge Raven; Joannes XXIII; Ludgerschool; Marcusschool; 2de Marnixschool; Natuurspeeltuin De Hoef; Oog in Al; Op Dreef; Sint Dominicusschool; Speeltuin De Bloesem; Speeltuin Fort Luna; Speeltuin De Kameleon; Taalschool; Vrije School, loc. Maliebaan, loc. Hiëronymusplantsoen en loc. Leidsche Rijn; Gertrudisschool

VEENENDAAL: De Bron; KO Luma; KO Super; Tamim; Wereldkidz Balans,De Windroos

VIANEN: De Ark

VLEUTEN: Torenpleinschool; Vrije school, loc. Leidsche Rijn; Willibrordschool

WOERDEN: De Schakel

WOUDENBERG: Koningin Juliana

WIJK BIJ DUURSTEDE: De Horn

ZEGVELD: Jorai

ZEIST: Damiaanschool, loc. Kerckebosch; De Hoeksteen; Ichthus, loc. Lindehof; Zeister Schoolvereeniging

NOORD-HOLLAND:

ALKMAAR: De Cocon; Kennemerpoort

AMSTELVEEN: De Horizon; Roelef Venemaschool

AMSTERDAM: Cornelis Vrijschool; De Peetersschool; De Poolster; De Timotheüs; Flevoparkschool; IKC Tuindorp; Slotermeerschool; het Wespennest

ASSENDELFT: De Meander

BEVERWIJK: De Zeearend/De Antoniusschool

BUSSUM: De Hoeksteen

CRUQUIUS: De Waterlelie

DEN HELDER: De Duynvaerder; De Dijk; Kon. Julianaschool

HAARLEM: De Argonauten; Dr. H. Bavinckschool; De Brandaris; Dreefschool; De Globe

HEEMSKERK: De Ark; Jacobaschool; De Lunetten

HEERHUGOWAARD: De Zonnewijzer

HEEMSTEDE: Jacobaschool

HEILOO: Benedictusschool; De Springschans

HILVERSUM: Augustinusschool; Auris Taalkring; C.Hummelingschool; Fabritiusschool; Kindercampus; Paulusschool

HIPPOLYTUSHOEF: Op de Elft / Henricusschool

HOOFDDORP: PI-school De Ster; De Tovercirkel; De Wilgen

HOORN: De Tandem

HUIZEN: De Flevoschool

KORTENHOEF: De Regenboog

LAREN: De Binckhorst

LISSE: De Klarinet

MIDDENBEEMSTER: De Blauwe Morgenster

NIBBIXWOUD: St. Nicolaasschool

OVERVEEN: Julianaschool

SPAARNDAM: St. Adalbertus

’t VELD: De Marinx

WORMER: De Weremere

IJMUIDEN: Franciscusschool

ZAANDAM: De Horizon

ZAANDIJK: De Werf

ZANDVOORT: Oranje Nassauschool

ZUID-SCHERMER: St. Michaëlschool

ZWAAG: De Flierefluiter

ZUID-HOLLAND:

ALBLASSERDAM:  Ds. Joannes Beukelmanschool;  ’t Nokkenwiel; Het Palet; De Twijn

ALPHEN AAN DEN RIJN; An Noer; Groen van Prinsterer; Het Palet

BARENDRECHT: Dr. Schaepmanschool

BERGAMBACHT: Kiezel en Kei

BERGSCHENHOEK: Boterdorp; Groene Hoek (2 loc.)

BERKEL EN RODENRIJS: De Kwakel; ; Pr. Willem Alexander

BLEISWIJK: De Poort; De Wiekslag

BODEGRAVEN: Speel- en Werkhoeve; Schatrijk

CAPELLE AAN DEN IJSSEL: Het Baken; De Bouwsteen: De Catamaran; Gideonschool; Obs West; Pieter Bas

DELFT: De Ark; De Bron; De Horizon; Herman Broerencollege; Herman Broerenschool; Mauritsschool; De Waterhof

DEN BOMMEL: Olie B. Bommel

DEN HOORN: Mariaschool; Het Talent

DIRKSLAND: De Inktvis; Pr. Mauritsschool

DORDRECHT: Albatros; De Driehoek; De Repelaer; JFK school

GORINCHEM: Graaf Reinald; Het Kleurenlint; De Regenboog

GOUDA: St. Aloysisschool; Al Qalam; Casimirschool; De Cirkel; De Goudakker; De Kas; Goejanverwelle; Helen ParkhurstJulianaschool; Plaswijck; KC Vroondaal; Westerschool

’s GRAVENHAGE: Benoordenhout; Comenius; De Buutplaats; De Gantel; Houtrust; Jan Ligthart; Max Velthuijs; Octant Zonnestraal; Twee Ruiters; De Waterlelie; Willemparkschool

HARDINXVELD-GIESSENDAM: De Wonderwijzer

HELLEVOETSLUIS: De Brandaris; De Houthoeffe; De Kinderkoepel: locaties Waterwiebels, Wielewater en Woelwater; De Kring; Het Palet ( 3 locaties); De Sterrenwacht; psz. Waterwoezels

HENDRIK IDO AMBACHT: De Klimboom; De Twijn

HERWIJNEN: School met de Bijbel

HONSELERSDIJK: WSKO ’t Startblok

KATWIJK: Duinroos, locatie Zanderij; Marnixschool; Pr. Willem Alexanderschool

KLAASWAAL: Groen van Prinsterer

KRIMPEN AAN DEN IJSSEL: de Groeiplaneet; Kortland

LEIDEN: De Astronaut; Auris De Weerklank; Eerste Leidse School; De Singel; De Springplank; De Viersprong; Joppensz; ISL Leiden

LEIDERDORP: De Schakel

LEIDSCHENDAM: De Trampoline

LINSCHOTEN: Prins Clausschool

MAASDAM: Rehobothschool

MAASDIJK: Het Kompas

MAASLAND: Aloyosiusschool

MAASSLUIS: De Westhoek

MELISSANT: Roxenisse

MIDDELHARNIS: Het Kompas

MOERKAPELLE: Keijzerschool

MOLENAARSGRAAF: De Bron

MOORDRECHT: Sint Jozefschool

NAALDWIJK: Herman Broerenstichting; Rehobothschool

NIEUW – BEIJERLAND: School met de Bijbel

NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL: Gideonschool (2 locaties); De Loofboom; School met den Bijbel; Pr.Willem Alexanderschool

NIEUWE TONGE: De Pannebakker

NOORDWIJK: Bronckhorstschool

NUMANSDORP: De Dubbeldekker

OEGSTGEEST: Daltonschool

OOLTGENSPLAAT: De Regenboog

OUDE TONGE: Het Startblok

OUD – BEIJERLAND: Eben Haëzerschool; Keucheniusschool; De Kriekenhof; Sabina van Egmond

PAPENDRECHT: ’t Kofschip; Leilinde; Oranje Nassau

PIERSHIL: De Wegwijzer

POORTUGAAL: Valckesteijn N. en Z.

POELDIJK: De Verburch-hof

PUTTERSHOEK: Het Driespan

PIJNACKER: De Casaschool; De Keizerskroon; KDV Skippy Pepijn Kawari; De Tweemaster; De Vlinderboom

REEUWIJK: De Bron

RHOON: De Overkant; Don Bosco

RIDDERKERK: De Fontein; De Klimop; Dr. Schaepmanschool; De Regenboog; De Reijer

ROTTERDAM: Prins Alexanderschool; Andries van der Vlerk; De Esch; Dominicusschool; Fridhof; Het Kompas; Hildegaert;  Imeldaschool; Jan Prins; De Kleine Prins; Het Kompas; De Kralingsche School; Park16Hoven;  Regenboog Overschie; De Toermalijn; De Triangel; Valentijnschool; Vierambacht

RIJNSBURG: Emmaschool

RIJSWIJK: Brederodeschool; Mariaschool; De Melodie; De Piramide; De Toermalijn

SCHEVENINGEN: Het Volle Leven

SCHIEDAM: De Violier

SCHIPLUIDEN: De Ark; Jozefschool

SPIJKENISSE: De Bron; Het Anker; Op de Dreef; De Veenvlinder

STELLENDAM: Stellegors

STREEFKERK: School met de Bijbel

VLAARDINGEN: Bavinckschool; Het Anker; Het Visnet; Van Kampen

VOORBURG: De Essenstein; De Parachute

WADDINXVEEN: Beatrix

WASSENAAR: De Bloemcampschool

WATERINGEN: De Gantel; Pieter van der Plasschool; Mariaschool

WESTMAAS: De Vlashoek

ZOETERMEER: De Oostwijzer; De Oranjerie Unicor; Stella Nova; Pr. Claus

ZEELAND: 

HULST: St. Willibrordus

KAMPERLAND: De Kamperschouw

TERNEUZEN: Stelle-Zeemeeuw

VLISSINGEN: Het Vlot

WEMELDINGEN: OBS Wemeldingen

NOORD-BRABANT:

BAARLE-NASSAU: De Uilenpoort

BEST: De Klimboom

BOEKEL: KC Octopus

BREDA: Boeimeer

DINTELOORD: Groen van Prinsterer

DORST: Marcoen

EINDHOVEN: De Driestam; De Spaaihoeve

ETTEN LEUR: d’n Overkant; De Hofstee; De Springplank; de Vleer

GILZE: AZC Prinsenbos

HELMOND: Brandevoort; De Stroop

’s HERTOGENBOSCH: Aan de Oosterplas; Beekman; ; De ’t Wikveld; De Aquamarijn; Het Bossche Broek; Nour; ’t Wikveld

HOOGE ZWALUWE; De Schittering

KAATSHEUVEL: De Vaert

KLUNDERT: De Cocon; Molenvliet 

LOON OP ZAND: De Blokkendoos

OISTERWIJK: De Coppele

OOSTERHOUT: Sterrendonk; De Touwbaan; De Wissel

OSS: De Evenaar

ROSMALEN: De Grote Wielen; De Hobbit; De Troubadour; Het IJzeren Kind

SON EN BREUGEL: de Stokland

SPRANG CAPELLE: De Bron

SPRUNDEL: Vinkenbos

TILBURG: Auris Florant; De Bloemaert; De Petteflet; Jan Ligthartschool; Wandelbos

VALKENSWAARD: ’t Smelleken

WAALWIJK: Villa Vlinderhof; De Hoef & Hugo  

WOUDRICHEM: Eben Haëzer

ZEVENBERGEN: De Toren; De Neerhof

ZUNDERT: St Anna; De Zonnebloem    

LIMBURG:

EIJSDEN: Tangramschool